Swee

Od prezentačního webu po produktové fotografie. Zakázka započala oslovením s požadavkem na vytvoření prezentačního webu v časovém rozmezí jednoho týdne. Během jednání jsme také dospěli k závěru, že je potřeba vytvořit i kvalitnější produktové fotografie a Instagramové Reels, které budou následovat námi vytvořený tříměsíční content plán, a v neposlední řadě i zařízení autentické brand ambasadorky.

Požadavky klienta

  • Vytvoření nového prezentačního webu do týdne
  • Tvorba nových produktových fotografií a produktových reels, které budou následovat námi vytvořený tříměsíční content plán.
  • Zařízení brand ambasadorky

Marsmars řešení

Základem pro operativní tvorbu webu pro nás bylo pochopení představ klienta. Ty jsme rychle sjednotili a začali tvořit. Postarali jsme se o design, copywriting a celkový dojem stránky.

Swee.cz si zasloužilo nové prezentační sety pro svéé produkty. Jednoho dne našemu kolegovi Zdeňku Jindrovi přišla velká dárková krabice s celou nabídkou produktů. Dekorace a prostředí jednotlivých parfému jsme vybrali na základě aromat jednotlivých kousků. Stejný postup jsme následovali i při tvorbě video obsahu. Tvorba kompletního materiálu byla provedena jak v exteriéru, tak interiéru. Celá vizuální prezentace je obohacena modelkou, která s námi a voňavkami spojila síly.

Zakázka byla vypracována pod brandem RoseStreet

Podobné příspěvky