Tohle bude nadpisTohle bude nadpisTohle bude nadpisTohle bude nadpis

Tohle bude podnadpis Tohle bude podnadpis Tohle bude podnadpis Tohle bude podnadpis
Zavolej rovnou na Mars:

+420 736 504 047

content-creation
branding
seo-sem-ppc
influencer-marketing
email-marketing
strategy-and-tactics-consultancy
social-media-marketing
video-production
photography
graphic-design
web-development
ui-ux-design
music-and-audio-production

AI

Buzzword, které si v následujících větách obhájíme

Těší nás, že Vás zajímá, jak s AI v marsmars pracujeme. Náš tým byl založen na základě kreativity jednotlivých členů týmu. 

Nástroji a tématikou umělé inteligence jsme se zabývali již delší dobu, každopádně i my jsme byli ohromeni schopnostmi a rozsahem AI boomu z prosince 2022. Jako mladý tým jsme začali postupně zkoušet a vychytávat práci s různými nástroji. Objevili jsme v sobě společný potenciál dosahování ještě lepších kreativních a marketingových výsledků než pouze s naší „prostou“ a lidskou inteligencí (pro porovnání, ChatGPT má 800 miliard spojení, lidský mozek má 60 bilionů spojení).

Již za krátkou dobu validace našeho přístupu jsme zjistili, že náš mladý a inovativní přístup dokáže naším klientům rychleji přinést lepší řešení a výsledky oproti procesům zaběhlejším a konzervativnějším agenturám.

Uvědomujeme si možné a médii oblíbené hrozby práce s AI. Proto vás chceme ujistit, že AI využíváme pouze jako chytrého asistenta a člena týmu, kterému ale nikdy nesvěřujeme citlivé informace a jehož výsledky musí vždy projít lidskou kontrolou.

Už se nemusíme držet v debatách toho, že AI je budoucnost. AI je současnost. Jen si to někteří stále nedokáží přiznat.

V případě doplňujících dotazů nás neváhejte kontaktovat, ať jste plně přesvědčeni o bezpečnosti naší práce. 

Pojďte se i vy s námi svézt na vlně této nové skvělé technologie a objednejte si nás pro spojení toho nejlepšího z lidského faktoru a AI. Vaše ROI vám poděkuje.

Jaké AI tools používáme?

GPT4

MIDJOURNEY

ELUNA AI

TYPING MIND